plac zabaw willa serafin

Atrakcje

Okolica Willi Serafin

Przygotowaliśmy dla naszych Gości listę okolicznych atrakcji, aby pobyt w Willi Serafin był niezapomnianym doświadczeniem. Serdecznie zapraszamy!

plac zabaw willa serafin
widok na tatry kościelisko
widok na tatry kościelisko

Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej


Kąpielisko na Polanie Szymoszkowej zostało otwarte w lecie 2007. Woda, która je wypełnia pochodzi z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GT1” i ma temperaturę około 30°C. Według badań przeprowadzonych przez Polską Akademię Nauk woda z odwiertu została zakwalifikowana jako woda termalna, zmineralizowana. Dla gości Kąpieliska udostępnione są zjeżdżalnia, zjeżdżalnie dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnia leżaków oraz karczma, na terenie której znajdują się ubikacje, przebieralnie oraz szafki na ubrania.
Odległość od Willi Serafin - 2900m.

Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa


Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa – usytuowana jest na południowym zboczu pasma Gubałowskiego w zachodniej części Zakopanego na pograniczu z Kościeliskiem. Stacja wyposażona jest w dwie koleje krzesełkowe; sześcioosobową posiadającą kopułę chroniącą przed deszczem i śniegiem, oraz czteroosobową. Doskonale przygotowane zaplecze stacji plasuje kompleks ten na jednym z czołowych miejsc stacji narciarskich w Zakopanem i okolicy. Górna część dużej kolejki krzesełkowej znajduje się na popularnej wśród turystów Gubałówce z piękną panoramą na Tatry.
Odległość z Willi Serafin - 2900 m.

Termy Chochołowskie


Chochołowskie Termy to ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice. To również strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną. Liczne stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, czy gejzery wodne. Woda ma temperaturę 32-36°C, dlatego w naszych basenach zewnętrznych można relaksować się nawet w mroźne dni.

widok na tatry kościelisko

Dolina Kościeliska


Dolina Kościelisika jest drugą, co do wielkości, doliną po polskiej stronie Tatr – pod tym względem ustępuje miejsca jedynie Dolinie Chochołowskiej. Dolina Kościeliska jest prawdziwym arcydziełem Matki Natury. Przez dolną jej część przepływa Potok Kościeliski, a górną tworzą krystaliczne skały o zbójnickich kształtach i nazwach. Liczne odgałęzienia Kościeliskiej prowadzą między innymi do Doliny Miętusiej, skąd dojdziemy na Miętusi Przysłop, Doliny Tomanowej, wiodącej na przepiękną Tomanową Przełęcz oraz do Doliny Pyszniańskiej, zwanej też Pyszną.

Dolina Chochołowska


Występujące w Dolinie Chochołowskiej polany i hale były jednym z największych ośrodków pasterstwa w Tatrach. W dolinie tej również od XVI wieku do połowy XIX wieku prowadzono prace górnicze i hutnicze. Dzięki narciarzom i taternikom, którzy zbudowali tutaj pierwsze schronisko w Dolinie Starobociańskiej, Dolina Chochołowska coraz częściej odwiedzana była przez turystów. Wybudowanie w roku 1932 dużego schroniska na Polanie Chochołowskiej przyczyniło się do szybkiego rozwoju turystyki w tej części Tatr.

widok na tatry kościelisko

Stacje narciarskie


Lokalizacja Willi Serafin powoduje, że w najbliższym sąsiedztwie znajdują się najlepsze w kraju stacje narciarskie, dzięki temu jesteśmy idealnym miejscem dla wszystkich fanów białego szaleństwa oraz tych, którzy swoją przygodę dopiero chcą rozpocząć.

plac zabaw willa serafin

Kącik zabaw dla dzieci


Nasz kącik zabaw dla dzieci stworzony został z myślą o najmłodszych Gościach, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, serdecznie zapraszamy

plac zabaw willa serafin

"Fabryka Talentów" - Małpi Gaj


Sala zabaw dla dzieci w Kościelisku, kompleksowa opieka nad pociechami, warsztaty edukacyjne (kulinarne, plastyczne, sportowo-taneczne, językowe, zajęcia z edukacji elementarnej, gry na gitarze i skrzypcach). W ofercie są również zajęcia indywidualne z zakresu edukacji elementarnej, z języka angielskiego, gra na instrumentach, czy też zajęcia z logopedą. Personel sali pomaga w odrabianiu prac domowych, organizuje animacje dla dzieci na miejscu i z dojazdem oraz organizacją urodzin.

plac zabaw willa serafin

"Kids Park" Polana Szymoszkowa


"Kids Park" Polana Szymoszkowa to doskonałe miejsce dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Instruktorzy czekają na Ciebie i na Twoje dzieci a moc atrakcji tworzonych z myślą o dzieciach sprawi, że będą się one czuć świetnie podczas pobytu!